Microsemi SoC AGLN125V5-VQ100
AGLN125V5-VQ100 picture photo
Mfg. Part Number
AGLN125V5-VQ100
Datasheet Download
AGLN125V5-VQ100.pdf
Availability of AGLN125V5-VQ100
QUANTITY
AGLN125V5-VQ100 Order Process
Ship out your order
Specifications of AGLN125V5-VQ100
Internal Part NumberEIS-AGLN125V5-VQ100
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Number of Gates125000
Voltage - Supply1.425 V ~ 1.575 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AGLN125V5-VQ100
Related LinksAGLN125, AGLN125V5-VQ100 Datasheet, Microsemi SoC Distributor
AGLN125V5-VQ100 Details Description
Related parts for AGLN125V5-VQ100
SWITCH PUSH DPST-NC 10A 110V datasheet.pdf
RES SMD 158 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CABLE 6COND 20AWG SHLD 100' datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 5.5VOUT 100W datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
PLATO SOLDERING TIP - 5/16" datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf