Microsemi SoC AGLP125V5-CS281I
AGLP125V5-CS281I picture photo
Mfg. Part Number
AGLP125V5-CS281I
Brief Description
IC FPGA 212 I/O 281CSP
Datasheet Download
AGLP125V5-CS281I.pdf
Availability of AGLP125V5-CS281I
QUANTITY
AGLP125V5-CS281I Order Process
Ship out your order
Specifications of AGLP125V5-CS281I
Internal Part NumberEIS-AGLP125V5-CS281I
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package184
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyEmbedded - FPGAs (Field Programmable Gate Array)
SeriesIGLOO PLUS
Number of LABs/CLBs-
Number of Logic Elements/Cells3120
Total RAM Bits36864
Number of I/O212
Number of Gates125000
Voltage - Supply1.425 V ~ 1.575 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case281-TFBGA, CSBGA
Supplier Device Package281-CSP (10x10)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AGLP125V5-CS281I
Related LinksAGLP125V, AGLP125V5-CS281I Datasheet, Microsemi SoC Distributor
AGLP125V5-CS281I Details Description
Related parts for AGLP125V5-CS281I
FEED-THRU TERM BLOCK 24-10 AWG datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1.5A SPAK-5 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 128K EE 8-SOIC datasheet.pdf
TRANS PNP 40V 0.2A SOT-23 datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 1.03A 260 MOHM datasheet.pdf
NH-DIN 00C 500V 40A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 12POS PIN datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 0.01% 1/5W 1506 datasheet.pdf
AMMC RA PLG-PLG .81MM CBL 150MM datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 8A datasheet.pdf