Amphenol Industrial AIB0E20-2PC-LG
AIB0E20-2PC-LG picture photo
Mfg. Part Number
AIB0E20-2PC-LG
Brief Description
GT 1C 1#0 PIN RECP WALL
Datasheet Download
AIB0E20-2PC-LG.pdf
Availability of AIB0E20-2PC-LG
QUANTITY
AIB0E20-2PC-LG Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB0E20-2PC-LG
Internal Part NumberEIS-AIB0E20-2PC-LG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB0E20-2PC-LG
Related LinksAIB0E20, AIB0E20-2PC-LG Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB0E20-2PC-LG Details Description
Related parts for AIB0E20-2PC-LG
DIODE ZENER 27V 1W DO41 datasheet.pdf
FUSE 1A 600V T-LAG CC TYPE datasheet.pdf
IC OPAMP GP 700KHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 237 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TOOL DIE ASSY 2AWG BREAKAWAY datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLASH 8K 40DIP datasheet.pdf
SWITC ADJ PLUNGER SPDT 20A SCREW datasheet.pdf
FIXED IND 2.3NH 200MA 800 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 30POS datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16QSOP datasheet.pdf
RES SMD 9.1 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf