Amphenol Industrial AIB1LC18-1PC
AIB1LC18-1PC picture photo
Mfg. Part Number
AIB1LC18-1PC
Brief Description
GT 10C 10#16 PIN RECP LINE
Datasheet Download
AIB1LC18-1PC.pdf
Availability of AIB1LC18-1PC
QUANTITY
AIB1LC18-1PC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB1LC18-1PC
Internal Part NumberEIS-AIB1LC18-1PC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB1LC18-1PC
Related LinksAIB1LC, AIB1LC18-1PC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB1LC18-1PC Details Description
Related parts for AIB1LC18-1PC
IC D/A CONV 16BIT SOFTSPAN16SSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK 30-12AWG CHANNEL MT datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU PP 4.63V SC70- datasheet.pdf
OUTPUT MODULE DC STD 18MA 15VDC datasheet.pdf
FUSE 250A 1250V 1KN/110 AR CU datasheet.pdf
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMPC datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
C/A MTRJ-LC DUP OFNR XG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf