Amphenol Industrial AIB2-24-9SC-RDS
AIB2-24-9SC-RDS picture photo
Mfg. Part Number
AIB2-24-9SC-RDS
Brief Description
GT 2C 2#4 SKT RECP
Datasheet Download
AIB2-24-9SC-RDS.pdf
Availability of AIB2-24-9SC-RDS
QUANTITY
AIB2-24-9SC-RDS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB2-24-9SC-RDS
Internal Part NumberEIS-AIB2-24-9SC-RDS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB2-24-9SC-RDS
Related LinksAIB2-24, AIB2-24-9SC-RDS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB2-24-9SC-RDS Details Description
Related parts for AIB2-24-9SC-RDS
RES NTWRK 8 RES 4.7K OHM 12LBGA datasheet.pdf
MODULE AC CTLR 2X30A 1600V V1-A datasheet.pdf
IC REG LDO 2.4V 0.15A 5SON datasheet.pdf
THUMBWHEEL datasheet.pdf
IC BUS SWITCH 4BIT DHVQFN14 datasheet.pdf
LED MODULE 1LED NATURAL WHITE ON datasheet.pdf
TRANS RF BIPO 13W 1.5A 55FT2 datasheet.pdf
CABLE 3POS datasheet.pdf