Amphenol Industrial AIB30-16-10SC-C8
AIB30-16-10SC-C8 picture photo
Mfg. Part Number
AIB30-16-10SC-C8
Brief Description
GT 3C 3#12 SKT RECP WALL
Datasheet Download
AIB30-16-10SC-C8.pdf
Availability of AIB30-16-10SC-C8
QUANTITY
AIB30-16-10SC-C8 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30-16-10SC-C8
Internal Part NumberEIS-AIB30-16-10SC-C8
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30-16-10SC-C8
Related LinksAIB30-16, AIB30-16-10SC-C8 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30-16-10SC-C8 Details Description
Related parts for AIB30-16-10SC-C8
FIXED IND 3.3UH 300MA 2 OHM TH datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X38.4MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
IC TXRX RS485 LOW POWER 8-DIP datasheet.pdf
RES 2.7K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN FFC RCPT 13POS 2.54MM datasheet.pdf
CAP CER 22PF 100V NP0 1210 datasheet.pdf
RES 36.3 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT datasheet.pdf
OSC MEMS 50.0000MHZ HCSL SMD datasheet.pdf