Amphenol Industrial AIB30-22-80PC
AIB30-22-80PC picture photo
Mfg. Part Number
AIB30-22-80PC
Brief Description
GT 3C 3#8 (10-12) PIN RECP WAL
Datasheet Download
AIB30-22-80PC.pdf
Availability of AIB30-22-80PC
QUANTITY
AIB30-22-80PC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30-22-80PC
Internal Part NumberEIS-AIB30-22-80PC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30-22-80PC
Related LinksAIB30-, AIB30-22-80PC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30-22-80PC Details Description
Related parts for AIB30-22-80PC
RES 100 OHM 4.5W 10% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 22PF 1.5KV NP0 1812 datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
SL WTW CONN SR OPT B 10POS datasheet.pdf
103U W/50FT 16-3 SO 1447 datasheet.pdf
CONN HEADER 32POS .100" GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125" datasheet.pdf