Amphenol Industrial AIB30FC16-10PC
AIB30FC16-10PC picture photo
Mfg. Part Number
AIB30FC16-10PC
Brief Description
GT 3C 3#12 PIN RECP WALL
Datasheet Download
AIB30FC16-10PC.pdf
Availability of AIB30FC16-10PC
QUANTITY
AIB30FC16-10PC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30FC16-10PC
Internal Part NumberEIS-AIB30FC16-10PC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30FC16-10PC
Related LinksAIB30FC, AIB30FC16-10PC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30FC16-10PC Details Description
Related parts for AIB30FC16-10PC
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS .050 DIP SLD datasheet.pdf
FIXED IND 4UH 10.5A 5.4 MOHM SMD datasheet.pdf
FEMALE PRESS W/TOOLING datasheet.pdf
RES 2.91K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 10VOUT 25W datasheet.pdf
TG SERIES SHEET 150X150X5MM datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 10A 50W datasheet.pdf