Amphenol Industrial AIB30G20-15SS
AIB30G20-15SS picture photo
Mfg. Part Number
AIB30G20-15SS
Brief Description
GT 7C 7#12 SKT RECP WALL
Datasheet Download
AIB30G20-15SS.pdf
Availability of AIB30G20-15SS
QUANTITY
AIB30G20-15SS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30G20-15SS
Internal Part NumberEIS-AIB30G20-15SS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30G20-15SS
Related LinksAIB30G, AIB30G20-15SS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30G20-15SS Details Description
Related parts for AIB30G20-15SS
RES ARRAY 4 RES 750K OHM 0804 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 25POS DL 30AWG 12" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CAP CER 47PF 2KV NP0 1812 datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS 6ROW Z-PACK datasheet.pdf