Amphenol Industrial AIB30TA24-10SC
AIB30TA24-10SC picture photo
Mfg. Part Number
AIB30TA24-10SC
Brief Description
GT 7C 7#8 SKT RECP WALL
Datasheet Download
AIB30TA24-10SC.pdf
Availability of AIB30TA24-10SC
QUANTITY
AIB30TA24-10SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30TA24-10SC
Internal Part NumberEIS-AIB30TA24-10SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30TA24-10SC
Related LinksAIB30TA, AIB30TA24-10SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30TA24-10SC Details Description
Related parts for AIB30TA24-10SC
PROCESS METER 4-20MA LCD PNL MT datasheet.pdf
EVAL MOD FOR UCC3817-015 datasheet.pdf
CONN HEADR 12POS STR KEY-XX 30AU datasheet.pdf
IC MICROMON 3V W/PBRST SOT-23-5 datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 400V 25A DIN RAIL datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.3A SYNC 8-TDFN datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.156" (3.96mm) Tin Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RES 274K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 1.235V 8SOIC datasheet.pdf