Amphenol Industrial AIB30US20-24PC-023
AIB30US20-24PC-023 picture photo
Mfg. Part Number
AIB30US20-24PC-023
Brief Description
GT 4C 2#8 2#16 PIN RECP WALL
Datasheet Download
AIB30US20-24PC-023.pdf
Availability of AIB30US20-24PC-023
QUANTITY
AIB30US20-24PC-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30US20-24PC-023
Internal Part NumberEIS-AIB30US20-24PC-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30US20-24PC-023
Related LinksAIB30US20, AIB30US20-24PC-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30US20-24PC-023 Details Description
Related parts for AIB30US20-24PC-023
FIXED IND 150NH 140MA 2.99 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC DAC 8BIT QUAD 4.096V 16QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/40W PLASTIC LOG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
LED ASSY 3MM VERT GRN DIFF datasheet.pdf
RES 54.9 OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
5.0MM EUROBLOCK PC RA GRN 9CKT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB datasheet.pdf
2G DDR3L SDRAM 1.35V X16 667MHZ datasheet.pdf