Amphenol Industrial AIB6A20-33SC
AIB6A20-33SC picture photo
Mfg. Part Number
AIB6A20-33SC
Brief Description
GT 11C 11#16 SKT PLUG
Datasheet Download
AIB6A20-33SC.pdf
Availability of AIB6A20-33SC
QUANTITY
AIB6A20-33SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6A20-33SC
Internal Part NumberEIS-AIB6A20-33SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6A20-33SC
Related LinksAIB6A2, AIB6A20-33SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6A20-33SC Details Description
Related parts for AIB6A20-33SC
RES SMD 37.4 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 4.12KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 7.5MM 3POS PCB datasheet.pdf
IC SERIALIZER 21-BIT 40-LLP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 18.2 OHM 1% 20W datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC RADIAL datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 2SMD datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
TVS DIODE 495VWM 760VC DO214AA datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 175MA 2.96 OHM datasheet.pdf