Amphenol Industrial AIB6CGPFR18-10PC
AIB6CGPFR18-10PC picture photo
Mfg. Part Number
AIB6CGPFR18-10PC
Brief Description
GT 4C 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
AIB6CGPFR18-10PC.pdf
Availability of AIB6CGPFR18-10PC
QUANTITY
AIB6CGPFR18-10PC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6CGPFR18-10PC
Internal Part NumberEIS-AIB6CGPFR18-10PC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6CGPFR18-10PC
Related LinksAIB6CGPF, AIB6CGPFR18-10PC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6CGPFR18-10PC Details Description
Related parts for AIB6CGPFR18-10PC
IC VREF SHUNT ADJ 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 373.7UH 350MA 2.5 OHM datasheet.pdf
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO204AC datasheet.pdf
CONN HEADR 22POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
CONN PLUG 43POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
7+7 WAY M VERT 3MM TAIL WOJS datasheet.pdf
OSC PROG 5NS 50PPM 2X2.5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T766 datasheet.pdf
CRYSTAL 25.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf