Amphenol Industrial AIB6CGPSA28-21SS-025
AIB6CGPSA28-21SS-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIB6CGPSA28-21SS-025
Brief Description
GT 37C 37#16 SKT PLUG
Datasheet Download
AIB6CGPSA28-21SS-025.pdf
Availability of AIB6CGPSA28-21SS-025
QUANTITY
AIB6CGPSA28-21SS-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6CGPSA28-21SS-025
Internal Part NumberEIS-AIB6CGPSA28-21SS-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6CGPSA28-21SS-025
Related LinksAIB6CGPSA2, AIB6CGPSA28-21SS-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6CGPSA28-21SS-025 Details Description
Related parts for AIB6CGPSA28-21SS-025
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf
IC REG LDO -5V 1.5A D2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS .125 SQ WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS BOX MT W/PINS datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 32A 8LSON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND .050" 90POS datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
CONN RCPT 35POS JAM NUT PIN datasheet.pdf