Amphenol Industrial AIB6FA18-11PC-025
AIB6FA18-11PC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIB6FA18-11PC-025
Brief Description
GT 5C 5#12 PIN PLUG
Datasheet Download
AIB6FA18-11PC-025.pdf
Availability of AIB6FA18-11PC-025
QUANTITY
AIB6FA18-11PC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6FA18-11PC-025
Internal Part NumberEIS-AIB6FA18-11PC-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6FA18-11PC-025
Related LinksAIB6FA18, AIB6FA18-11PC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6FA18-11PC-025 Details Description
Related parts for AIB6FA18-11PC-025
RES SMD 3K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 54.9 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 250KSPS 28-QSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS .100" SGL PCB datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 9.2VC R6 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 35.3A LFPAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PRES 100MBAR DIFF 5V SIP datasheet.pdf
Crystal 19.2000MHz 10ppm 18pF 300 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf