Amphenol Industrial AIB6FA28-15SXC
AIB6FA28-15SXC picture photo
Mfg. Part Number
AIB6FA28-15SXC
Brief Description
GT 35C 35#16 SKT PLUG
Datasheet Download
AIB6FA28-15SXC.pdf
Availability of AIB6FA28-15SXC
QUANTITY
AIB6FA28-15SXC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6FA28-15SXC
Internal Part NumberEIS-AIB6FA28-15SXC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6FA28-15SXC
Related LinksAIB6FA2, AIB6FA28-15SXC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6FA28-15SXC Details Description
Related parts for AIB6FA28-15SXC
IC REG CTRLR PWN VM 16-TSSOP datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SSOP datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 WW datasheet.pdf
IC DAC 8BIT QUAD V-OUT 14-SOIC datasheet.pdf
SENSOR 750PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN RECEPT 2MM 6POS 24-28AWG datasheet.pdf
RES CHAS MNT 680 OHM 5% 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 980MA 150 MOHM TH datasheet.pdf
RES 82 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf