Amphenol Industrial AIB6FA36-10PS
AIB6FA36-10PS picture photo
Mfg. Part Number
AIB6FA36-10PS
Brief Description
GT 48C 48#16 PIN PLUG
Datasheet Download
AIB6FA36-10PS.pdf
Availability of AIB6FA36-10PS
QUANTITY
AIB6FA36-10PS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6FA36-10PS
Internal Part NumberEIS-AIB6FA36-10PS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6FA36-10PS
Related LinksAIB6FA, AIB6FA36-10PS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6FA36-10PS Details Description
Related parts for AIB6FA36-10PS
KNOB BLK MATTE.75"DIA .250"SHAFT datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 7.62MM datasheet.pdf
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 2.4PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN SOCKET RCPT .030-.033 30AU datasheet.pdf
CONN RCPT MINI-SAS 26POS SMT R/A datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5MM datasheet.pdf