Amphenol Industrial AIB6FC18-10PC-025
AIB6FC18-10PC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIB6FC18-10PC-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 4C 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
AIB6FC18-10PC-025.pdf
Availability of AIB6FC18-10PC-025
QUANTITY
AIB6FC18-10PC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6FC18-10PC-025
Internal Part NumberEIS-AIB6FC18-10PC-025
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6FC18-10PC-025
Related LinksAIB6FC18, AIB6FC18-10PC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6FC18-10PC-025 Details Description
Related parts for AIB6FC18-10PC-025
RES SMD 143K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC COUNTER BINARY 4BIT 16SOIC datasheet.pdf
CONN TERMINATOR PLUG N 50OHM datasheet.pdf
IC REG BUCK 5V 0.5A 8-SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1206 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 31POS INLINE PIN datasheet.pdf
MICRO 31C S 10" YEL FLOAT NI datasheet.pdf
500 TB RIS CLA 45D SOLID datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf