Amphenol Industrial AIB6FC20-15SC-023
AIB6FC20-15SC-023 picture photo
Mfg. Part Number
AIB6FC20-15SC-023
Brief Description
GT 7C 7##12 SKT PLUG
Datasheet Download
AIB6FC20-15SC-023.pdf
Availability of AIB6FC20-15SC-023
QUANTITY
AIB6FC20-15SC-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6FC20-15SC-023
Internal Part NumberEIS-AIB6FC20-15SC-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6FC20-15SC-023
Related LinksAIB6FC20, AIB6FC20-15SC-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6FC20-15SC-023 Details Description
Related parts for AIB6FC20-15SC-023
RES SMD 1M OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 365 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 20NS 44TSOP datasheet.pdf
KEYPAD 12 BTN 3X4 SEALED datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 7.87K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
47.30L X 6.00DIA datasheet.pdf
350 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
BRIDGE RECT 1.5A 200V datasheet.pdf
BLADE, SHEAR, LEFT datasheet.pdf
Low Distortion 1.0 GHz Differential Amplifier IC datasheet.pdf