Amphenol Industrial AIB6HDTC28-15PS
AIB6HDTC28-15PS picture photo
Mfg. Part Number
AIB6HDTC28-15PS
Brief Description
GT 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
AIB6HDTC28-15PS.pdf
Availability of AIB6HDTC28-15PS
QUANTITY
AIB6HDTC28-15PS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6HDTC28-15PS
Internal Part NumberEIS-AIB6HDTC28-15PS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6HDTC28-15PS
Related LinksAIB6HDT, AIB6HDTC28-15PS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6HDTC28-15PS Details Description
Related parts for AIB6HDTC28-15PS
REGULTR -15V 0.3A 3PIN HSMD VT datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16-QFN datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
OSC XO 159.375MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 40-QFN datasheet.pdf
RES SMD 3.24KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
RES 9.76M OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 10V X5R 0402 datasheet.pdf
CONN PLUG FMALE 17POS SILVR CRMP datasheet.pdf