Amphenol Industrial AIB6P18-1SS
AIB6P18-1SS picture photo
Mfg. Part Number
AIB6P18-1SS
Brief Description
GT 10C 10#16 SKT PLUG
Datasheet Download
AIB6P18-1SS.pdf
Availability of AIB6P18-1SS
QUANTITY
AIB6P18-1SS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6P18-1SS
Internal Part NumberEIS-AIB6P18-1SS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6P18-1SS
Related LinksAIB6P, AIB6P18-1SS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6P18-1SS Details Description
Related parts for AIB6P18-1SS
RES SMD 1.8K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC FPGA 660 I/O 1152BGA datasheet.pdf
TRANS NPN 45V 0.1A DFN1006-3 datasheet.pdf
REEL RETAINER ASSY datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT datasheet.pdf
350 TB SPRING PLUG WF datasheet.pdf
POSITIONER STATIC MS datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
ATTENUATOR 9 DB DC 4GHZ datasheet.pdf