Amphenol Industrial AIB6US22-1SC-023
AIB6US22-1SC-023 picture photo
Mfg. Part Number
AIB6US22-1SC-023
Brief Description
GT 2C 2#8 SKT PLUG UNI
Datasheet Download
AIB6US22-1SC-023.pdf
Availability of AIB6US22-1SC-023
QUANTITY
AIB6US22-1SC-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6US22-1SC-023
Internal Part NumberEIS-AIB6US22-1SC-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6US22-1SC-023
Related LinksAIB6US22, AIB6US22-1SC-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6US22-1SC-023 Details Description
Related parts for AIB6US22-1SC-023
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN RCPT 86POS .100" DUAL VERT datasheet.pdf
Connector Receptacle 84 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
60601 33 SPRINGS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 870 OHM 1% 5W datasheet.pdf
RES 5.1M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 3A datasheet.pdf
HOOK-UP CABLE STRANDED datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf