Amphenol Industrial AIBC2-20-23SC-023
AIBC2-20-23SC-023 picture photo
Mfg. Part Number
AIBC2-20-23SC-023
Brief Description
ACB 2C 2#8 SKT RECP
Datasheet Download
AIBC2-20-23SC-023.pdf
Availability of AIBC2-20-23SC-023
QUANTITY
AIBC2-20-23SC-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIBC2-20-23SC-023
Internal Part NumberEIS-AIBC2-20-23SC-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIBC2-20-23SC-023
Related LinksAIBC2-20, AIBC2-20-23SC-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIBC2-20-23SC-023 Details Description
Related parts for AIBC2-20-23SC-023
CONN PCB BLZ AH 5POS BK datasheet.pdf
IC SWITCH SPST 8SOIC datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 200MS SNT-4A datasheet.pdf
Crystal 8.0000MHz 30ppm 20pF 60 Ohm -55°C - 125°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 15A 250V datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 130K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 3 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
GK,NICU,NRSG,PU,V0,REC datasheet.pdf
D-SUB FILTER 15POS IP67 datasheet.pdf