Amphenol Industrial AIBC2-24-28SS-025
AIBC2-24-28SS-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIBC2-24-28SS-025
Brief Description
ACB 24C 24#16 SKT RECP BOX
Datasheet Download
AIBC2-24-28SS-025.pdf
Availability of AIBC2-24-28SS-025
QUANTITY
AIBC2-24-28SS-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIBC2-24-28SS-025
Internal Part NumberEIS-AIBC2-24-28SS-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIBC2-24-28SS-025
Related LinksAIBC2-24, AIBC2-24-28SS-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIBC2-24-28SS-025 Details Description
Related parts for AIBC2-24-28SS-025
MOSFET N-CH 30V 33A DPAK datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 21 (17 + 4 Power) Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMA datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 34POS 5A datasheet.pdf
IC RF ZIGBEE/802.15.4 SOC W/ USB datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 1.29A 135 MOHM datasheet.pdf