Amphenol Industrial AIBC30-24-79PC-025
AIBC30-24-79PC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIBC30-24-79PC-025
Brief Description
ACB 5C 5#8 PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
AIBC30-24-79PC-025.pdf
Availability of AIBC30-24-79PC-025
QUANTITY
AIBC30-24-79PC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIBC30-24-79PC-025
Internal Part NumberEIS-AIBC30-24-79PC-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIBC30-24-79PC-025
Related LinksAIBC30-24, AIBC30-24-79PC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIBC30-24-79PC-025 Details Description
Related parts for AIBC30-24-79PC-025
QKE HDR datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 500V 1111 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 7A 8-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 35.7 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 247V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
BRIGHT NICKEL KNURLED NUT datasheet.pdf
AOC SFP+ 10G 1CH LSZH OM2+ 1M datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 41POS 0.20MM R/A datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T766 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 61POS JAM NUT PIN datasheet.pdf