Amphenol Industrial AIBC30USHST1-10SL-4SC
AIBC30USHST1-10SL-4SC picture photo
Mfg. Part Number
AIBC30USHST1-10SL-4SC
Brief Description
ACB 2C 2#16S SKT RECP WALL
Datasheet Download
AIBC30USHST1-10SL-4SC.pdf
Availability of AIBC30USHST1-10SL-4SC
QUANTITY
AIBC30USHST1-10SL-4SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIBC30USHST1-10SL-4SC
Internal Part NumberEIS-AIBC30USHST1-10SL-4SC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIBC30USHST1-10SL-4SC
Related LinksAIBC30USHS, AIBC30USHST1-10SL-4SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIBC30USHST1-10SL-4SC Details Description
Related parts for AIBC30USHST1-10SL-4SC
RES SMD 162K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP 12V 30MA 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 146POS DUAL 1MM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS T/H R/A TIN datasheet.pdf
CAP CER 7.8PF 50V S2H 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
RES SMD 6.8K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 64.9 OHM 1% 20W datasheet.pdf