Amphenol Industrial AIBC6FA32-73PC-LG
AIBC6FA32-73PC-LG picture photo
Mfg. Part Number
AIBC6FA32-73PC-LG
Brief Description
ACB 46C 46#16 PIN PLUG
Datasheet Download
AIBC6FA32-73PC-LG.pdf
Availability of AIBC6FA32-73PC-LG
QUANTITY
AIBC6FA32-73PC-LG Order Process
Ship out your order
Specifications of AIBC6FA32-73PC-LG
Internal Part NumberEIS-AIBC6FA32-73PC-LG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIBC6FA32-73PC-LG
Related LinksAIBC6FA3, AIBC6FA32-73PC-LG Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIBC6FA32-73PC-LG Details Description
Related parts for AIBC6FA32-73PC-LG
VARISTOR 74V 200A 2-SMD J-LEAD datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 32POS 1.27MM datasheet.pdf
RES SMD 2.26KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 4.12KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
IC PWR MANAGER ISP 6-12V 48-TQFP datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V 10% BX 1812 datasheet.pdf
RES 23.7 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE D 6 CKTS LGT 127 datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE 1A 50V 15NS DO-204AL datasheet.pdf