Panasonic Industrial Automation Sales AIGN15W232T02
AIGN15W232T02 picture photo
Mfg. Part Number
AIGN15W232T02
Manufacturer
Product Category
Controllers - Accessories
Brief Description
15" 2GB RAM TFT COLOR
Datasheet Download
AIGN15W232T02.pdf
Availability of AIGN15W232T02
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
AIGN15W232T02 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIGN15W232T02
Internal Part NumberEIS-AIGN15W232T02
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLGN Series 13/Aug/2014
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyControllers - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIGN15W232T02
Related LinksAIGN15, AIGN15W232T02 Datasheet, Panasonic Industrial Automation Sales Distributor
AIGN15W232T02 Details Description
Related parts for AIGN15W232T02
RES ARRAY 4 RES 510 OHM 0804 datasheet.pdf
GDT 90V 5KA SURFACE MOUNT datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Discrete Wire datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 110V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
TRANS PNP DARL 60V 0.5A TO-92 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONN INSERT SHELL PLUG CABLE datasheet.pdf
FIXED IND 4.3NH 400MA 350 MOHM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
5 VDC BRUSHLESS FAN datasheet.pdf