Amphenol Industrial AIT0CGMSS3-18-10PS
AIT0CGMSS3-18-10PS picture photo
Mfg. Part Number
AIT0CGMSS3-18-10PS
Brief Description
ER 4C 4#12 PIN RECP
Datasheet Download
AIT0CGMSS3-18-10PS.pdf
Availability of AIT0CGMSS3-18-10PS
QUANTITY
AIT0CGMSS3-18-10PS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT0CGMSS3-18-10PS
Internal Part NumberEIS-AIT0CGMSS3-18-10PS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT0CGMSS3-18-10PS
Related LinksAIT0CGMSS, AIT0CGMSS3-18-10PS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT0CGMSS3-18-10PS Details Description
Related parts for AIT0CGMSS3-18-10PS
IC DVR HALF-BRIDGE HV 10-LLP datasheet.pdf
TWIST-LOK 2.93" datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14SOIC datasheet.pdf
CARDEDGE 26POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 20ppm 10pF 70 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
OSC XO 28.6363MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 200K OHM 1206 datasheet.pdf