Amphenol Industrial AIT1AA20-3SWS
AIT1AA20-3SWS picture photo
Mfg. Part Number
AIT1AA20-3SWS
Brief Description
ER 3C 3#12 SKT RECP
Datasheet Download
AIT1AA20-3SWS.pdf
Availability of AIT1AA20-3SWS
QUANTITY
AIT1AA20-3SWS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT1AA20-3SWS
Internal Part NumberEIS-AIT1AA20-3SWS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT1AA20-3SWS
Related LinksAIT1AA, AIT1AA20-3SWS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT1AA20-3SWS Details Description
Related parts for AIT1AA20-3SWS
BOX PLASTIC GRAY 11.77"L X 9.9"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
RES SMD 42.2K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
6P 8C 2W VERT XCHD LEFT WK datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 35MA SNT4A datasheet.pdf
FIXED IND 200UH 1A 200 MOHM TH datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V SOT23 datasheet.pdf