Amphenol Industrial AIT1L22-19SS
AIT1L22-19SS picture photo
Mfg. Part Number
AIT1L22-19SS
Brief Description
ER 14C 14#16 SKT RECP LINE
Datasheet Download
AIT1L22-19SS.pdf
Availability of AIT1L22-19SS
QUANTITY
AIT1L22-19SS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT1L22-19SS
Internal Part NumberEIS-AIT1L22-19SS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT1L22-19SS
Related LinksAIT1L2, AIT1L22-19SS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT1L22-19SS Details Description
Related parts for AIT1L22-19SS
IC ADC 16BIT 2CH 16-TSSOP datasheet.pdf
CARDEDGE 44POS DL .156 BLK LOPRO datasheet.pdf
TXRX 868MHZ TTL RS232 250MW MMCX datasheet.pdf
CONN HEADER R/A 22POS GOLD SMD datasheet.pdf
RES 66.5K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 12-36VIN 12VOUT datasheet.pdf
RES 383K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPST 15A 24V datasheet.pdf