Amphenol Industrial AIT1USB5-28-22PC
AIT1USB5-28-22PC picture photo
Mfg. Part Number
AIT1USB5-28-22PC
Brief Description
ER 6C 3#16 3#4 PIN RECP
Datasheet Download
AIT1USB5-28-22PC.pdf
Availability of AIT1USB5-28-22PC
QUANTITY
AIT1USB5-28-22PC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT1USB5-28-22PC
Internal Part NumberEIS-AIT1USB5-28-22PC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT1USB5-28-22PC
Related LinksAIT1USB5, AIT1USB5-28-22PC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT1USB5-28-22PC Details Description
Related parts for AIT1USB5-28-22PC
IC EEPROM 64KBIT 250NS 28DIP datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1.5A 8SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16SSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 9.2VC SMA datasheet.pdf
CONN RECEPT LGH 7POS CIRCULAR datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 120MA 9.1 OHM TH datasheet.pdf
RES 0.825 OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS IN-LINE PIN datasheet.pdf
DUCT DIVIDER 2" WHITE datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
IC LED Driver AC DC Offline Switcher Triac Dimming 9A (Switch) eSIP-7C datasheet.pdf