Amphenol Industrial AIT2-10SL-4SC-025
AIT2-10SL-4SC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIT2-10SL-4SC-025
Brief Description
ER 2C 2#16S SKT RECP
Datasheet Download
AIT2-10SL-4SC-025.pdf
Availability of AIT2-10SL-4SC-025
QUANTITY
AIT2-10SL-4SC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT2-10SL-4SC-025
Internal Part NumberEIS-AIT2-10SL-4SC-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT2-10SL-4SC-025
Related LinksAIT2-10S, AIT2-10SL-4SC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT2-10SL-4SC-025 Details Description
Related parts for AIT2-10SL-4SC-025
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-EDIP datasheet.pdf
CONN ADAPT PLUG TO JACK F 75 OHM datasheet.pdf
HEADER MALE 4.20MM DUAL VERT 6P datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
ACCY MISC RC B8062N ANTENNA datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CABLE CAT5 8COND 24AWG 328.1' datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 410MW SOD123 datasheet.pdf
CAP CER 2.7PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf