Amphenol Industrial AIT2-16-10PC-025
AIT2-16-10PC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIT2-16-10PC-025
Brief Description
ER 3C 3#12 PIN RECP
Datasheet Download
AIT2-16-10PC-025.pdf
Availability of AIT2-16-10PC-025
QUANTITY
AIT2-16-10PC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT2-16-10PC-025
Internal Part NumberEIS-AIT2-16-10PC-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT2-16-10PC-025
Related LinksAIT2-16-, AIT2-16-10PC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT2-16-10PC-025 Details Description
Related parts for AIT2-16-10PC-025
IC OTP 2MBIT 120NS 32PLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 28VOUT 25W datasheet.pdf