Amphenol Industrial AIT6CGMSR-20-4PXC-025
AIT6CGMSR-20-4PXC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIT6CGMSR-20-4PXC-025
Brief Description
ER 4C 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
AIT6CGMSR-20-4PXC-025.pdf
Availability of AIT6CGMSR-20-4PXC-025
QUANTITY
AIT6CGMSR-20-4PXC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6CGMSR-20-4PXC-025
Internal Part NumberEIS-AIT6CGMSR-20-4PXC-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6CGMSR-20-4PXC-025
Related LinksAIT6CGMSR-, AIT6CGMSR-20-4PXC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6CGMSR-20-4PXC-025 Details Description
Related parts for AIT6CGMSR-20-4PXC-025
IC SUPERVISOR MPU LP 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 5% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
RES 57.6K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 500V SCREW datasheet.pdf
RES 274 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 759 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
OSC VCTCXO 20.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf