Amphenol Industrial AIT6CGMSR22-23SC
AIT6CGMSR22-23SC picture photo
Mfg. Part Number
AIT6CGMSR22-23SC
Brief Description
ER 8C 8#12 SKT PLUG
Datasheet Download
AIT6CGMSR22-23SC.pdf
Availability of AIT6CGMSR22-23SC
QUANTITY
AIT6CGMSR22-23SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6CGMSR22-23SC
Internal Part NumberEIS-AIT6CGMSR22-23SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6CGMSR22-23SC
Related LinksAIT6CGMS, AIT6CGMSR22-23SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6CGMSR22-23SC Details Description
Related parts for AIT6CGMSR22-23SC
CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 630V NP0 2225 datasheet.pdf
IC QUAD LINE RCVR LP 14SO datasheet.pdf
5MM EUROBLOCK PC STR BLK 17POS datasheet.pdf
CONN HEADER .100" DUAL STR 22POS datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
SLDV-THR 5.08/26/180F 1.5 BK datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
FEP HI VOLT #20 30KV 1000 FT WH datasheet.pdf
CRYSTAL 24.5760MHZ 10.0PF SMD datasheet.pdf