Amphenol Industrial AIT6E14S-2SC-025
AIT6E14S-2SC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIT6E14S-2SC-025
Brief Description
ER 4C 4#16S SKT PLUG
Datasheet Download
AIT6E14S-2SC-025.pdf
Availability of AIT6E14S-2SC-025
QUANTITY
AIT6E14S-2SC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6E14S-2SC-025
Internal Part NumberEIS-AIT6E14S-2SC-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6E14S-2SC-025
Related LinksAIT6E14S, AIT6E14S-2SC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6E14S-2SC-025 Details Description
Related parts for AIT6E14S-2SC-025
CONN RECEPT 9POS 28AWG MTA100 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CAP FILM 3300PF 3% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
RES 1.65K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 0.383 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
VARIABLE TRANSFORMER 240V 5A datasheet.pdf
CONN RCPT datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 25V 2711 datasheet.pdf