Amphenol Industrial AIT6TA22-19PS
AIT6TA22-19PS picture photo
Mfg. Part Number
AIT6TA22-19PS
Brief Description
ER 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
AIT6TA22-19PS.pdf
Availability of AIT6TA22-19PS
QUANTITY
AIT6TA22-19PS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6TA22-19PS
Internal Part NumberEIS-AIT6TA22-19PS
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6TA22-19PS
Related LinksAIT6TA, AIT6TA22-19PS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6TA22-19PS Details Description
Related parts for AIT6TA22-19PS
RES SMD 4.12KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 14POS 2MM SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.1A TSOT23-5 datasheet.pdf
NTC THERMISTOR S885/12K/J 5% datasheet.pdf
ENCLOSED SWES E6TOP ROLLER ARM datasheet.pdf
CAP CER 22UF 10V X6S 1206 datasheet.pdf
IC FPGA 151 I/O 240QFP datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCC datasheet.pdf
MICRO CLIP SHORT datasheet.pdf
OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf