Amphenol Industrial AIT6US18-19SXC-025
AIT6US18-19SXC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIT6US18-19SXC-025
Brief Description
ER 10C 10#16 SKT PLUG
Datasheet Download
AIT6US18-19SXC-025.pdf
Availability of AIT6US18-19SXC-025
QUANTITY
AIT6US18-19SXC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6US18-19SXC-025
Internal Part NumberEIS-AIT6US18-19SXC-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6US18-19SXC-025
Related LinksAIT6US18-, AIT6US18-19SXC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6US18-19SXC-025 Details Description
Related parts for AIT6US18-19SXC-025
CTRLR TEMP SSR 240V 25A AC OUT datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 2% 160VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
Crystal 4.0000MHz 30ppm 18pF 180 Ohm -40°C - 125°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS R/A .100 GOLD datasheet.pdf
RES 143 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf