Panasonic Electronic Components AMBA2409
AMBA2409 picture photo
Mfg. Part Number
AMBA2409
Brief Description
MOTION SENSOR H TYPE 80CM
Datasheet Download
AMBA2409.pdf
Availability of AMBA2409
QUANTITY
AMBA2409 Order Process
Ship out your order
Specifications of AMBA2409
Internal Part NumberEIS-AMBA2409
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AMBA2409
Related LinksAMBA, AMBA2409 Datasheet, Panasonic Electronic Components Distributor
AMBA2409 Details Description
Related parts for AMBA2409
CAP CER 180PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
LIMIT SWITCH datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.3A DDPAK datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN 09VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
VARISTOR 387V 1.2KA DISC 7MM datasheet.pdf
RES 61.9K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 datasheet.pdf
RACK AND PANEL CONNECTOR datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.6A SOT-2233L datasheet.pdf