Astro Tool Corp. AMT23165L
AMT23165L picture photo
Mfg. Part Number
AMT23165L
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories
Brief Description
LOCATOR 8 GAGE
Datasheet Download
AMT23165L.pdf
Availability of AMT23165L
QUANTITY
AMT23165L Order Process
Ship out your order
Specifications of AMT23165L
Internal Part NumberEIS-AMT23165L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AMT23165L
Related LinksAMT2, AMT23165L Datasheet, Astro Tool Corp. Distributor
AMT23165L Details Description
Related parts for AMT23165L
SENSOR 300PSI M10-1.0 6G .5-4.5V datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 150A DO205AA datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 10POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
RES 23.7K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM datasheet.pdf
TVS DIODE 136VWM SMC datasheet.pdf
CAP FILM 1.6UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf