Multi-Tech Systems, Inc. AN868-915A-1HRA
AN868-915A-1HRA picture photo
Mfg. Part Number
AN868-915A-1HRA
Brief Description
DEV KIT SMA ANT/USB CABLE GLOBAL
Datasheet Download
AN868-915A-1HRA.pdf
Availability of AN868-915A-1HRA
QUANTITY
AN868-915A-1HRA Order Process
Ship out your order
Specifications of AN868-915A-1HRA
Internal Part NumberEIS-AN868-915A-1HRA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Series-
Packaging*
Frequency GroupUHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frequency (Center/Band)868MHz, 915MHz
Frequency Range868MHz ~ 915MHz
Mounting TypeConnector Mount
Height (Max)8.000" (203.20mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AN868-915A-1HRA
Related LinksAN868-9, AN868-915A-1HRA Datasheet, Multi-Tech Systems, Inc. Distributor
AN868-915A-1HRA Details Description
Related parts for AN868-915A-1HRA
MOSFET N-CH 100V 500MA SOT223 datasheet.pdf
RES SMD 4.53KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 470PF 500V Y5V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN KEYED GUIDE MODULE R/A 4-40 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
IC TRANS RF HF/VHF/UHF M174 datasheet.pdf
RES 732 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 66.5K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
350 TB SOCKET WF RA datasheet.pdf
BNC-BNC STRT PLG RG-58 18" datasheet.pdf