Multi-Tech Systems, Inc. AN868-915A-50HRA
AN868-915A-50HRA picture photo
Mfg. Part Number
AN868-915A-50HRA
Brief Description
DEV KIT SMA ANT/USB CABLE 1=50PC
Datasheet Download
AN868-915A-50HRA.pdf
Availability of AN868-915A-50HRA
QUANTITY
AN868-915A-50HRA Order Process
Ship out your order
Specifications of AN868-915A-50HRA
Internal Part NumberEIS-AN868-915A-50HRA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Series-
Packaging*
Frequency GroupUHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frequency (Center/Band)868MHz, 915MHz
Frequency Range868MHz ~ 915MHz
Mounting TypeConnector Mount
Height (Max)8.000" (203.20mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AN868-915A-50HRA
Related LinksAN868-91, AN868-915A-50HRA Datasheet, Multi-Tech Systems, Inc. Distributor
AN868-915A-50HRA Details Description
Related parts for AN868-915A-50HRA
FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC REG LDO 12V 1A TO220AB datasheet.pdf
DIODE ZENER ARRAY 2.4V SOT23 datasheet.pdf
RES 62.6 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 1POS .380" datasheet.pdf
RES 100K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
TUBING CORRUGATED SOLID .25" datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM datasheet.pdf
RJ45 SHIELDED LED 8 PORT datasheet.pdf
CAP CER 36PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf