Panasonic Industrial Automation Sales ANPD050-15
ANPD050-15 picture photo
Mfg. Part Number
ANPD050-15
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Cameras/Sensors
Brief Description
PD50 2D CODE MEASURING RANGE
Datasheet Download
ANPD050-15.pdf
Availability of ANPD050-15
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ANPD050-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of ANPD050-15
Internal Part NumberEIS-ANPD050-15
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Cameras/Sensors
SeriesPD50
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ANPD050-15
Related LinksANPD0, ANPD050-15 Datasheet, Panasonic Industrial Automation Sales Distributor
ANPD050-15 Details Description
Related parts for ANPD050-15
RES 732K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC CRIMZON Z8 MCU OTP 16K 28DIP datasheet.pdf
RES SMD 390 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SENSOR 75PSI M12-1.0 6G 1-5V datasheet.pdf
CONN HEADER 21POS DIP TIN PCB datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 15POS WALL MT PINS datasheet.pdf
CONVRT DC/DC 165VIN 2VOUT 40W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 330 OHM 1% 25W datasheet.pdf
CONN HDR 7POS 0.100 SMD datasheet.pdf
SOLID BASE ROUND FIXTURE BOX datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS INLINE PIN datasheet.pdf