Bel Fuse Inc. C48-06R16-24S8-106
C48-06R16-24S8-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R16-24S8-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24C 24#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-06R16-24S8-106.pdf
Availability of C48-06R16-24S8-106
QUANTITY
C48-06R16-24S8-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R16-24S8-106
Internal Part NumberEIS-C48-06R16-24S8-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R16-24S8-106
Related LinksC48-06R16, C48-06R16-24S8-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R16-24S8-106 Details Description
Related parts for C48-06R16-24S8-106
IC 4.55V SUPPLY MONITOR SOT-23-3 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
DGTL ISO 5KV 4CH GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
RES 90.9K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf