Linx Technologies ANT-MAG-B85-RPS
ANT-MAG-B85-RPS picture photo
Mfg. Part Number
ANT-MAG-B85-RPS
Manufacturer
Product Category
RF Accessories
Brief Description
BASE MAGN 85MM 13.1' CBL RP-SMA
Datasheet Download
ANT-MAG-B85-RPS.pdf
Availability of ANT-MAG-B85-RPS
QUANTITY
ANT-MAG-B85-RPS Order Process
Ship out your order
Specifications of ANT-MAG-B85-RPS
Internal Part NumberEIS-ANT-MAG-B85-RPS
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesFCC and Legal Considerations with Linx Radio Modules
Introduction to the RF Environment
RoHS InformationRoHS Cert of Compliance
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Accessories
Series-
Accessory TypeMagnetic Base
For Use With/Related ProductsMAG-1 Series
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ANT-MAG-B85-RPS
Related LinksANT-MAG, ANT-MAG-B85-RPS Datasheet, Linx Technologies Distributor
ANT-MAG-B85-RPS Details Description
Related parts for ANT-MAG-B85-RPS
LED COOL WHITE 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN FERRULE DIN 24AWG VIOLET datasheet.pdf
ELECT CONTROL PUSHBUTTON SWITCH datasheet.pdf
CAP CER 9PF 440VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS BOX MNT PIN SLD datasheet.pdf
Connector Socket 48 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf