Apacer Memory America AP-FM016GD2505S-T1M
AP-FM016GD2505S-T1M picture photo
Mfg. Part Number
AP-FM016GD2505S-T1M
Manufacturer
Product Category
Solid State Drives (SSDs)
Brief Description
SSD ADM5S 44P/180D 16GB SLC
Datasheet Download
AP-FM016GD2505S-T1M.pdf
Availability of AP-FM016GD2505S-T1M
QUANTITY
AP-FM016GD2505S-T1M Order Process
Ship out your order
Specifications of AP-FM016GD2505S-T1M
Internal Part NumberEIS-AP-FM016GD2505S-T1M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Memory Cards, Modules
FamilySolid State Drives (SSDs)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AP-FM016GD2505S-T1M
Related LinksAP-FM016G, AP-FM016GD2505S-T1M Datasheet, Apacer Memory America Distributor
AP-FM016GD2505S-T1M Details Description
Related parts for AP-FM016GD2505S-T1M
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 100 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC DC/DC UMODULE LDO BGA datasheet.pdf
CABLE 7COND 24AWG SHLD 100' datasheet.pdf
15 SIL VERT SMT HDR P/P datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
SW MINI SPDT LNG HNG LEVER 250V datasheet.pdf