Hirose Electric Co Ltd AP105-DF62-2428(66)
AP105-DF62-2428(66) picture photo
Mfg. Part Number
AP105-DF62-2428(66)
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories
Brief Description
TOOL DF62 CUT OFF DIE
Datasheet Download
AP105-DF62-2428(66).pdf
Availability of AP105-DF62-2428(66)
QUANTITY
AP105-DF62-2428(66) Order Process
Ship out your order
Specifications of AP105-DF62-2428(66)
Internal Part NumberEIS-AP105-DF62-2428(66)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductDF62 Connectors
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses - Accessories
SeriesDF62
Accessory TypeCrimp Head Components
For Use With/Related ProductsAP105-DF62-2428
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AP105-DF62-2428(66)
Related LinksAP105-DF6, AP105-DF62-2428(66) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
AP105-DF62-2428(66) Details Description
Related parts for AP105-DF62-2428(66)
IC CLOCK GENERATION CHIP 20TSSOP datasheet.pdf
3 ROW R/A RECEPTACLE SOLDER datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 30W datasheet.pdf
IC FIFO 256X9 SYNC 15NS 32-TQFP datasheet.pdf
FUSE M/V E-RATED 1E 8.25KV datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
RES 1.05K OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 274 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 5% 1/2W 2010 datasheet.pdf