Hirose Electric Co Ltd AP105-FX15-2830(63)
AP105-FX15-2830(63) picture photo
Mfg. Part Number
AP105-FX15-2830(63)
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories
Brief Description
TOOL APPLICATOR FX15 ACCESSORY
Datasheet Download
AP105-FX15-2830(63).pdf
Availability of AP105-FX15-2830(63)
QUANTITY
AP105-FX15-2830(63) Order Process
Ship out your order
Specifications of AP105-FX15-2830(63)
Internal Part NumberEIS-AP105-FX15-2830(63)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesWire-to-Board Connector
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses - Accessories
SeriesFX15
Accessory TypeAnvil
For Use With/Related ProductsAP105-FX15-2830
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AP105-FX15-2830(63)
Related LinksAP105-FX1, AP105-FX15-2830(63) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
AP105-FX15-2830(63) Details Description
Related parts for AP105-FX15-2830(63)
RES SMD 1M OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ datasheet.pdf
IC CTLR BATT CHARGER 20QFN datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 510K OHM 8SIP datasheet.pdf
SPEAKER 8 OHM .3W 10MM ROUND datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 450V X7T SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W datasheet.pdf