Hirose Electric Co Ltd AP105-GT10-2022S(62)
AP105-GT10-2022S(62) picture photo
Mfg. Part Number
AP105-GT10-2022S(62)
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories
Brief Description
TOOL APPLICATOR GT10 ACCESSORY
Datasheet Download
AP105-GT10-2022S(62).pdf
Availability of AP105-GT10-2022S(62)
QUANTITY
AP105-GT10-2022S(62) Order Process
Ship out your order
Specifications of AP105-GT10-2022S(62)
Internal Part NumberEIS-AP105-GT10-2022S(62)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AP105-GT10-2022S(62)
Related LinksAP105-GT10, AP105-GT10-2022S(62) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
AP105-GT10-2022S(62) Details Description
Related parts for AP105-GT10-2022S(62)
IC 2.5V PWR SUPPLY MON 18-DIP datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 36VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 24POS 0.156 datasheet.pdf
SENSOR 750PSIS M20 5V 36" datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
EMI FILTER 1500PF PI TYPE datasheet.pdf
RES 3.28 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 158K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 20 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf